.
 
  ANA SAYFA
  LİNK LİSTESİ
  SINAV SORULARI
  FOTOĞRAF GALERİSİ
  ÇALIŞMA KAĞITLARI
  HAFTANIN ENLERİ
  ATATÜRK KÖŞESİ
  PROJE ÖDEVLERİ
  PERFORMANS GÖREVLERİ
  ŞİİR KÖŞESİ
  ETKİNLİK PANOSU
  ETKİNLİKLERİMİZ
  SINIFIM 1/A
  SINIFIM 2-A
  RESİM SLAYTLARI
  OKULUMUZ
  VELİLERE
  OYUNLAR
  AİLE EĞİTİMİ
  EDİTÖR
  OKUMA HIZIMIZ
  HERGÜN BÜYÜYORUZ
  SINIFTAN HABERLER
  SATRANÇ OYNA
  SBS
  GAZETE OKU
  İSTİKLAL MARŞI
  YERLİ MALI HAFTASI
  DÜNYA HARİTASI
  TÜRKİYEM
  ZİYARETÇİ DEFTERİ
  SINAV SONUÇLARI
  VAR MISIN YOK MUSUN
  TOPLİSTE
  BELİRLİ GÜN VE HAFTALAR
  BESLENME LİSTESİ
  HAFTALIK DERS PROGRAMI
  GÜNLÜK EV ÇALIŞMA PROGRAMI
  SINIF NÖBET LİSTESİ
  SOSYAL KULÜP GÖREV LİSTESİ
  EV ZİYARETLERİ
  KİTAP OKUMA PROJEMİZ




Web'te Türkçe


SOSYAL KULÜP GÖREV LİSTESİ
3/A SINIFI SOSYAL KULÜPLERDE GÖREVLİ ÖĞRENCİ LİSTESİ
 
Sıra No
 
KULÜBÜN ADI
 
KULÜPTE      GÖREVLİ
ÖĞRENCİLER
ÖĞRETMENLER
 
1
 
YAYIN VE İLETİŞİM KULÜBÜ
 
953   - Zekiye ŞİMŞEK
320  -  Başak DEMİR
 
İclal UZUNOĞLU
Gülseren TAŞKIN Feride TİLİF
 
2
 
MÜZİK FOLKLOR KULÜBÜ
 
337 - Tuğçe Yaren AKKUŞ
55  -  Selin HEPIŞILAK
204 - Irmak GENÇ
 
 
Nuray MUTLU
S. Füsun KURT
 
3
 
RESİM KULÜBÜ
 
37 – Beyza DİNÇAYDIN
29 – Bensu DERELİ
163 – Vecihe ÇETİN
          
           Hanım DEMİRBİLEK          
            Asena ALKOÇ
 
4
 
KÜTÜPHANECİLİK KULÜBÜ
 
307 – Sıla ÜZGÜN
145 – Ayşenur KASAP
247 – Dilara ÖSTÜRK
 
Hafize KARAKAYA
 Sacide ÇÖLBEYİ
 
5
 
SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ
 
370 – Levent ÖZEL
995 – Muhammet Musab BALCI
 
Saide ASLAN
Pervin KOCADAĞ
 
6
 
GEZİ TANITIM VE TURİZM KULÜBÜ
          183 – M.Atalay SONYILDIRIM
330 – Oğuzhan YAVUZ
164 – Barış DURAN
 
Necmiye HALEFOĞLU
 Ezgi Serpil BÜYÜKKASAP
 
 
7
 
ÇEVREYİ VE YEŞİLİ KORUMA KULÜBÜ
 
258 – Neslihan DOĞRU
50 – Emine YAYLIOĞLU
 
Birsel KUDAY
 Ş. Nilüfer ARSLAN
 
8
 
SATRANÇ KULÜBÜ
 
97 – Emre KALKAY
177 – Ali ÖNDER
265 – Berk UYSAL
 
Gürbüz ÇETİN
Yunus ÇOŞKUN
 
9
 
SAĞLIK TEMİZLİK VE KIZILAY KULÜBÜ
 
326 – H.Zülal ÖZCAN
79 – Gizem ŞİMŞEK
282 - Ceyda ELMASTAŞ
 
Gül Nur FINDIK
Aslıhan DEMİRCİ 
 
10
 
SPOR TRAFİK GÜVENLİĞİ VE İLKYARDIM KULÜBÜ
 
22 – Eren PERÇİN
3 – H.Tarık YAMAN
58 – Ömer ÇİFTECİ
 
Serdar ÇAYGÜL
 Melek ÖZCAN
 Türker YÜCEKÖK
 
11
 
FEN BİLİM VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ
 
72 – Efe ŞAHİN
358 – Harun KABARAN
126 – İbrahim ÖZLAHLAN
            
 
M. Yunus KÖLGELİ
Hacer KÖLGELİ
 
12
 
BİLİNÇLİ TÜKETİCİ KULÜBÜ
 
17 – Sadettin KADİM
191 – Mustafa Ali ŞEN
156 – Yiğit CÖMERT
 
Karip AĞKURT
İbrahim SEZER
 
13
 
DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI YURTTAŞLIK VE ÇOCUK HAKLARI KULÜBÜ
 
729 – Aybike DONMA
112 – Ayfer N. ŞENYILDIZ
290 – İzen Eda ÖZDEMİR
 
Müjde İBOLAR
 Fatma DONMA
 
14
 
YEŞİLAY UYUŞTURUCU MADDELERLE MÜCADELE KULÜBÜ
 
365 – Sude İ. HALKSEVER
245 – Betül ELGAY
 
 
Dilek BAKAR Sevda KESER
Alper TÜRKOĞLU   
15
ENGELLİLERLE DAYANIŞMA KULÜBÜ
 
210 – Okan YILMAZ
13 – Melisa ÖDEMİŞ
23 – Beste KAYACIK
 
Berna KARABACAK
Barış YILMAZ
 
 
 

tr0026.gif

 
Reklam  
   
 
 

 
SINIF BAŞKANI  
 

Beyza DİNÇAYDIN

 
BAŞKAN YARDIMCILARI  
 

Ayşenur KASAP


Sadettin KADİM

 
 
   
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
barisyilmaz35.tr.gg site ekle